Lifta 5 Mg

Cinsel problemler, özel hayatı doğru ve dolaylı yollardan etkilediği için önemli sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Erkeklerde ve kadınlarda farklı şekilde gelişen ve fizyolojik farklılıkların etkisi ile farklı tedavi sürecine sahip olan cinsel sorunlar, bireylere göre de farklılaşmaktadır. Bu minvalde olan ilaçlardan bir tanesi de Lifta 5 MG olmaktadır.

Lifta 5 MG, içerisinde etkin madde olarak Tadalafil içermektedir. Yardımcı maddeleri ise şöyledir.

 • Sodyum lauril sülfat
 • Laktoz granül
 • Hidroksipropil selüloz
 • Kroskarmeloz sodyum
 • Mikrokristalin selüloz
 • Magnezyum stearat
 • Saf su
 • Aqurius prime BAT314058 Yellow (Hidroksipropil metilselüloz, titanyum dioksit, talk, sarı demiroksit, triasetin)

Cialis 5 mg erkeklerde sertleşme sorunlarına yönelik verilmektedir. Kadınların kullanımı için uygun olmadığı için bu ilaç hamilelik ve emzirme durumlarında geçerli değildir. Lifta 5mg siparişi vermek ve Lifta fiyatları konusunda detaylı bilgi almak adına iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Lifta Hangi Durumlarda Kullanılmamalıdır?

Her ilaç gibi Lifta da bazı durumlarda kullanılmamaktadır. Dikkat etmeniz gereken konular şöyledir.

 • Lifta 5MG içerisinde bulunan Tadalafil ya da diğer maddelere karşı alerji varsa.
 • Organik nitrat ya da amil nitrik gibi nitrik oksit içeren ilaçlar kullanılıyorsa.
 • Ciddi bir kalp rahatsızlığı mevcutsa.
 • Yakın zamanda felç geçirilmişse.
 • Düşük tansiyon ya da kontrol altına alınamamış yüksek tansiyonunuz varsa.
 • Non-Arteritik anterior iskemik nedeniyle görme kaybı olduysa.

Doktora gittiğinizde bu nedenle geçirdiğiniz tüm hastalıkları ve rahatsızlıkları anlatmanız, kendi sağlığınız için elzemdir. Geçmiş dönemde ve şu an kullanmış ve kullanmakta olduğunuz tüm ilaçlar da yine doktora belirtilmelidir. Doktor yaptığı muayene ve sizin verdiğiniz bilgiler neticesinde size Lifta satın almanızı önererek sizlere Lifta 5 MG yazacaktır.

Burada cinsel aktivitelerin, kalbe ek bir yük getirdiği bilinmelidir. Bu da kalp hastalarında olası bir riski de getirmektedir. Bu sebeple kalp rahatsızlığınız da doktora belirtilmelidir. Doktor tüm bilgileri birleştirdikten sonra vereceği Lifta 5 MG ilacın nasıl kullanılacağını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini size belirtecektir.

Lifta Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Lifta 5 MG, tek başına cinsel sorunlara yeterli gelen bir ilaç değildir. Burada önemli olan, cinsel bir uyarının olmasıdır. Aksi takdirde cinsel uyarı olmadan yapılan cinsel aktivite esnasında ilaç etkisini göstermeyecektir. Cinsel aktivite esnasında da ilaç kullanmıyormuş gibi, doğal bir şekilde davranmanız gerekmektedir.

Lifta 5 MG, günde 1 kez kullanılmaktadır. Her ne durumda olunursa olunsun 2 kez kullanımı kesinlikle yapılmamalıdır.

Lifta 5 MG Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaç bazı yan etkileri de bulundurmaktadır. Bu etkiler, her ilaçta farklılık göstermektedir. Lifta 5 MG yan etkileri şu şekildedir.

 • Döküntü dâhil olmak üzere alerjik reaksiyon
 • Kurdeşen
 • Görmede bulanıklık
 • Göz kapaklarının şişmesi
 • Göz ağrısı ve gözde kızarıklık
 • Bayılma
 • Yüzün şişmesi
 • 4 saatten daha uzun süren ağrılı sertleşme
 • Tek ya da iki gözde görme yeteneğinde kısmi, ani, kalıcı, ya da geçici azalma veya görme kaybı
 • Göğüs ağrısı
 • Nöbetler
 • Geçici hafıza kaybı

Lifta 5 MG yan etkileri konusuna ek olarak, 5 MG kullananların nadiren kalp krizi ve felç yaşadıkları belirtilmiştir. Eğer bu ürünün yan etkilerinden birini ya da birden fazlasını görmüşseniz, sağlığınız için kullanmayı hemen bırakmanız ve doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Lifta 5 MG yan etkilerine ek olarak kalbin hızlı atması, yüksek tansiyon ya da düşük tansiyon, işitmede ani azalma ya da işitme kaybı gibi durumlar meydana gelirse de hemen doktorunuza başvurarak durumu anlatmanız ya da size en yakın olan hastanenin acil bölümüne başvurmanız, sağlığınız için büyük önem arz etmektedir. Lifta fiyatı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve Lifta siparişi vermek için tarafımızla iletişime geçebileceğinizi kesinlikle unutmayınız.

Lifta 5 Mg Satın Al Ve Sertleşme Sorunlarından Kolayca Kurtul

Erektil disfonksiyon sorunu erkekler arasından en çok görülen cinsel problemlerden bir tanesidir. Genel olarak stres nedeniyle görülen problem, zaman zaman bazı fizyolojik sorunların sonrasında görülebilmektedir. Stres nedeniyle oluşan sertleşme problemi genel olarak akut halde gözükür ve tetikleyici sebep ortadan kalktığından sorun ortadan kalkar. Ancak bazı durumlarda tetikleyici sebep ortadan kalksa da sertleşme problemi devam edebilmektedir. Böyle durumlarda sorunun çözümü için tedavi gerekmektedir.

Sertleşme problemine yönelik destekleyici ürün piyasası bir hayli geniştir. Pek çok ürün sertleşme problemlerine yönelik olarak üretilmektedir. Bu ürünlerden bazı etkiliyken bazıları da etkisiz olabilmektedir. Bunun yanında sertleşme problemlerine yönelik pek çok doğal ürün de satılmaktadır. Bu doğal ürünlerden bazıları da sorun özelinde etkili olsalar da çoğu maalesef etkisiz kalmaktadır.

Lifta 5 Mg ise ise Türkiye’de sertleşme sorununa yönelik kullanılmakta olan en popüler ürünlerden bir tanesidir. Ürünün içeriğinde tadalafil etken maddesi bulunmaktadır. Tadalafil sertleşme problemlerinin en bilinen tedavi edici etken maddesidir.

Prostat sorunu da özellikle belirli bir yaştan itibaren erkeklerin en sık karşılaştığı problemlerden bir tanesidir. Sorunun ilerlemesi durumundan kişiler pek çok sıkıntı çekmekte ve ameliyat dahi olabilmektedir. Lifta 5 mg prostat büyümesi tedavisi özelinde üroloji doktorlarının en sık tercih ettiği tedavi edici ürünlerden bir tanesidir. Ancak ürünün kullanılabilmesi için ilk olarak bir üroloji doktoruna başvurulmalı ve muayene olunmalıdır. Ayrıca Lifta 5 mg prostat tedavisinde kullanılacaksa doktorun reçete ettiği şekilde kullanılması gerekmektedir.

Lifta 5 Mg Ne İşe Yarar?

Lifta 5 mg sertleşme problemi yaşayan erkeklerin kullanımına sunulmuş ve içeriğinde tadalafil etken maddesinin barındıran destekleyici bir üründür. Ürünün ana görevi sertleşme problemine çözüm bulmak ve belirli bir süre sonra ise tedavi etmektir. Lifta aynı zamanda prostat sorunlarında da tedavi edici etkisi bulunan bir ürün olarak bilinmektedir.

Sertleşme sorunlarının en bilinen nedeni penis bölgesine giden kılcal damarların daralmasıdır. Daralan damarlar penis bölgesinin kanla dolmasına engel olmaktadır. Kanla dolmayan penis bölgesi de sertleşme sorununa yol açmaktadır. Bunun çözümü için öncelikle hasar görmüş kılcal damarların tedavi edilmesi gerekmektedir. Peki bu tedavi süreci Lifta 5 mg için nasıl gerçekleşmektedir?

Lifta 5 mg’n içeriğindeki tadalafil etken maddesi kılcal damarların genişletilmesinde görev almaktadır. Ürün doğal olarak direkt damarlar üzerinde etkilidir ve daralan damarları genişleterek kan akışını düzenler. Düzenlenen kan akışı sonucunda penis bölgesi kanla dolan ve penis erekte olur. Ürünün düzenli kullanılması sonucunda ise bir süre sonra tedavi sağlanmış olmaktadır.

Lifta 5 Mg Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Her destekleyici ürünün belirli kullanılma süreleri vardır. Örnek olarak bir ürün sürekli olarak, her cinsel aktiviteden önce uzun süre kullanılamaz. Önemli olan ürünü kullanmaya gerçekten ihtiyacınız olduğunda kullanmanızdır.

Ancak eğer Lifta’yı prostat tedavisi için kullanacaksanız düzenli kullanmanız gerekmektedir. Belirli aralıklarla ve düzensiz bir kullanım ürünün etkisi düşürmekte ve tedavi özelliğini azaltmaktadır.

Bu konuda ise yeterli kullanma süresi eğer bir doktora muayene olursanız doktorunuz sizlere söyleyecektir. Doktora danışmadan, prostat tedavisi özeline ürünü kullanmaya başlamamalı ve yine doktora bilgi vermeden ürünü kullanmayı bırakmamalısınız.

Lifta 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumları açısında çok olumludur. Pek çok kullanıcı yeteri kadar kullanımlarda ürünün hem prostat tedavisinde hem de sertleşme sorun tedavisin çok olumlu etki ettiğini belirtmiştir. Bunun yanında ürünü sertleşme sorunu için kullanmaktaysanız zaman zaman, sorunu hissettiğinizde kullanmanız da yeterli olmaktadır.

Lifta 5 Mg Nasıl Kullanılır?

Lifta 5 mg nedir sorusundan sonra en çok sorulan sorulardan biri de ürünün nasıl kullanılacağı hususundadır. Pek çok kullanıcı ürünü ilk kez kullanmadan önce nelere dikkat etmesi gerektiği açısından kafa karışıklığı içindedir.

Öncelikle uzmanların ürünün kullanımında dair dikkat çektikleri en önemli husus cinsel aktivitenin olmasıdır. Lifta asıl etkisini cinsel aktivite sırasında göstermektedir. Bunun nedeni ürün ancak cinsel uyarım sırasında penis uyarmaktadır. Bu nedenle deneme amaçlı kullanımlarda ürünün etkisi tam olarak ortaya çıkmamaktadır.

Bu nedenle ürünü cinsel aktiviteden 1 saat önce, bol su yardımıyla tüketmeli ve kullandığınız sırada hafif tok karnına olmalısınız. Bu şartlar sağlandığından ürün etkisini çok hızlı bir şekilde gösterebilmektedir.

Ürünün etkisi ortalama olarak 1 saat içerisinde açığa çıkar ve etkisi ortaya çıktığından itibaren ortalama olarak 36 saate kadar etkili kalabilmektedir. Ancak bu süre zaman zaman kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

Ürünü gün içinde yalnızca bir defa kullanmalı ve kullandıktan sonra tekrar kullanmamalısınız. Diğer yandan ürünü aynı andan bir tablette fazla olacak şekilde kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Son olarak bazı kişiler ürünün alkol ile birlikte kullanılıp kullanılamayacağını merak etmektedirler. Temel olarak tadalafil etken maddesi alkol ile birlikte kullanılmaya uygun bir etken maddedir. Ancak üründen tam verim almak istiyorsanız alkol ile kullanım önerilmemektedir. Bunun nedeni ise alkol de damarlar üzerinde etkilidir ve Lifta ile birleştiğinde ürünün etkisini azaltabilme olasılığı bulunmaktadır.  Bu nedenle su ile kullanmak önerilen kullanım biçimidir. Ancak eğer alkol ile kullandığınız taktirde ise aşırıya kaçmamanız önerilmektedir.

Lifta 5 Mg Yan Etkileri

Lifta 5 Mg yan etkiler açısından en az yan etki gösteren ürünlerden bir tanesidir. Lifta 5 mg yorum kısmı incelendiğinde de bu görülebilmektedir.

Öncelikle her ürünün belirli oranlarda yan etkisi bulunmaktadır. Ancak önemli olan bu yan etkilerin şiddetli olup olmadığıdır. Elbette Lifta’nın da belirli yan etkileri bulunmaktadır ancak bu yan etkiler nadiren görülmektedir ve görüldüğü taktirde de genel olarak herhangi bir müdahaleye gerek olmamaktadır.

Mide bulantısı ve bazı hafif eklem ağrıları en çok görülen yan etkilerdendir. Bazı insanlar baş ağrısı yaşadıklarından da bahsetmişlerdir. Bu yan etkiler nadiren gözükür ve herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan düzelirler. Ancak bazı durumlarda 4 saat ve daha uzun bir süre etkin kalabilirler. Eğer bu şekilde bir durumla karşılaşırsanız yakınınızdaki bir sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Ürünün kullanım şartlarında da bazı durumlar göze çarpmaktadır. Eğer 18 yaşında altında bir bireyseniz Lifta’yı kullanamazsınız. Kadınlar da ürünü kullanamazlar. Çünkü ürün erkek fizyolojisi temel alınarak üretilmiş bir üründür bu nedenle kadınlar üzerinde etkisi bulunmamaktadır.

Eğer son bir yıl içerisinde kalp krizi geçirdiyseniz ürünü kullanmadan önce bir doktora danışmanız gerekmektedir. Gerekli muayenelerden sonra ürünü kullanmanız da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Son olarak ise bazı kişiler yaşlı insanların ürünü kullanma sıklığını merak etmektedirler. Bu noktada üretici firma tarafından herhangi bir bilgilendirme ya da kısıtlama yapılmamıştır. Bu neden gerekli şartları sağladığın taktirde ürünü herhangi bir kısıtlamaya tabii olmadan kullanabilirsiniz.

Lifta 5 Mg Fiyat

Lifta eczanelerden ve internet üzerinde temin edilebilen bir üründür. Ancak her üründe olduğu gibi ürünün internet fiyatı ile eczane fiyatı arasında farklılıklar bulunmaktadır. Ürün eczanelerde genelde daha pahalıya satılmaktadır bu nedenler çoğu kişi ürünü internet üzerinde alma yolunda gitmektedir.

Ancak ürünü internette satın alırken dikkatli olmalı ve güvenilir satıcılardan satın almalısınız. Ürünün piyasa üzerinde sahteleri bulunmaktadır ve bazı dolandırıcılar ürün yerine farklı ürünler göndererek insanların güvenini sarsmaktadırlar. Bu nedenler satın aldığınız ürünün jelatinli olmasına, içeriğinde prospektüsünün olmasına dikkat etmeli ve daha önemlisi satın aldığınız yerin güvenilir bir satıcı olmasına özen göstermelisiniz.

Firma olarak Lifta da dahil olmak üzere pek çok destekleyici ürünün satışının en şeffaf ve müşteri dostu şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Aldığınız yahut satın almak istediğiniz her ürün hakkında web sitemizde bulunan telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki sorularınızı sorabilirsiniz. Dahası siparişinizi en şeffaf şekilde telefon aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasın uzmanımız size arayacak ve siparişinizi hakkında sizi bilgilendirerek siparişiniz işleme koyacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
KAPIDA ÖDEME
95% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
7/24 DESTEK